Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Про призов для тих, хто планує навчатися

Переглядів: 239


Випускники закладів освіти – шкіл, коледжів, університетів, які мають намір продовжувати навчання, можуть отримати відстрочку від призову на строкову службу.

Для цього їм потрібно надати призовним комісіям усіх рівнів довідку із навчального закладу, до якого вони планують вступити.

Через пандемію коронавірусу COVID-19, весняний призов перенесли на травень-липень. Таким чином випускники, які завершують навчання у червні-липні, потрапляють у категорію призовників. Позаяк вступна кампанія починається цього року пізніше, молоді чоловіки можуть звернутися до призовної комісії із заявою, що мають намір продовжувати навчання. За клопотанням районної призовної комісії, обласна може надати відстрочку від призову на строкову службу.

Для того, щоб забезпечити конституційне право на освіту особам призовного віку, призовним комісіям усіх рівнів рекомендується ретельно вивчати таку категорію призовників та долучити до особових справ їх заяви щодо продовження навчання, відповідні відомості з органів освіти і науки, закладів освіти.« повернутися до списку новин