Запуск онлайн порталу мобільності молоді muv.in.ua

Всеукраїнський молодіжний центр спільно з Міністерство молоді та спорту України та

Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту

готує запуск онлайн порталу мобільності молоді muv.in.ua, який включає в себе крутезний розділ – Можливості для молоді в Україні. Тепер вся інформація про можливості буде зібрана на одному ресурсі та ще й онлайн:) Розділ включає інтерактивну Google мапу України на яку нанесено всі актуальні дані, а ви отримаєте інструмент для пошуку можливостей по п’яти різним типам та всім областям.

Для якісної реалізації цього проєкту нам потрібна допомога всіх організацій та ініціатив, які працюють з молоддю в Україні!

????????А саме – заповнюйте форму за цим посиланням https://cutt.ly/Ty5Tbpb і інформація про можливість з’явиться у відповідному розділі порталу.

контактна особа для отримання додаткової інформації щодо заповнення реєстраційної анкети: Андрій Атрощенко, заступник директора державної установи ,,Всеукраїнський молодіжний центр", тел.:+38(093)6353234, e-mail: andrii.atroshenko@gmail.com