З днем медичного працівника

Дата: 21.06.2020 10:24

ДОРОГІ ПРАЦІВНИКИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ!
Дозвольте щиро привітати вас з професійним святом! Нажаль, сьогодні воно дуже відрізняється від попередніх років, бо зараз ви стоїте на передовій боротьби з небезпечним, невидимим ворогом.
Кожен з вас - воістину герой! Ризикуючи власною безпекою та здоров'ям своїх близьких, ви - рятуєте інші життя, гідно виконуєте свої обов'язки, незважаючи на різні обставини. Завдяки вашій самопожертві, професійності та злагодженій роботі у нас є віра у завтрашній день, у те, що обов'язково витримаємо і подолаємо цю біду.
Всі ви - особливі! Адже, обрали надзвичайну місію. Ви бачите, як народжується і згасає життя, як виглядає відчай або вогник надії у людських очах. Ви робите неможливе - можливим, омріяне - явним, ви  бережете найцінніший скарб людства - здоров'я!
Тож, нехай це добро повертається вам сторицею! Невичерпної енергії, сили та витримки! Наша вам глибока вдячність та щира повага!!!
В.о.голови Хустської РДА Михайло ПОПОВИЧ