МЕДИКИ Б’ЮТЬ НА СПОЛОХ

Сьогодні, під головуванням керівника апарату Хустської РДА Віталіни Петровської, було проведено позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За даними від представників медичної галузі району – ситуація із захворюванням на COVID-19 у Хустському районі загострюється. Кількість недужих на коронавірусну інфекцію щоденно збільшується, а характер самого захворювання змінився до складних форм пневмонії. Нажаль, на Хустщині вже зафіксовано 7 летальних випадків.

У зв’язку з цим прийнято ряд важливих рішень для посилення контролю за дотриманням карантинних заходів. Зокрема:

спеціально створеними мобільними групами, у складі яких будуть представники Національної поліції, держпродспоживслужби, епідеміологічної служби та органів місцевого самоврядування,  проводитимуться рейди-відпрацювання по населених пунктах району (ринки, весільні зали, ресторани, кафе і т.п.);

відновлено обробку спецрозчином вулиць та площ у селах Хустського району, де є високі показники захворюваності на COVID-19.

ДОКЛАДНІШЕ дивіться  ПРОТОЛКОЛ №20