КОНКУРС

Велятинська сільська рада  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок  несільськогосподарського призначення:

- площею  0,0271 га, що намічена на викуп для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Велятино, вул. Миру, б/н, Хустського району, Закарпатської області;

- площею  1,0171 га., що намічена на викуп для розміщення та експлуатації основних,  підсобних і допоміжних будівель підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Велятино, вул. Санаторна, 57.

Претендентам необхідно подати  наступні документи:

1. Заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
  2. Посвідчена копія установчого документа претендента;
  3. Копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які залучаються до виконання експертних оцінок;
  4. Один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу;
  5. Інформація про претендента, в якій зазначаються досвід роботи з виконання подібних робіт;
  6. Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат, та терміну виконання робіт. (Пропозиції подаються в запечатаному конверті ).

Конкурсний відбір відбудеться “02“ липня 2020 р.  Документи приймаються до “26” червня  2020 р. за адресою:  Закарпатська обл., Хустський район, с. Велятино, вул. Миру, 72.