За допомогою по частковому безробіттю

Дата: 11.06.2020 11:22

Продовжується робота Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості по реалізації Порядку надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям із числа малого, середнього підприємництва, та фізичних осіб-підприємців для виплати частини зарплати внаслідок вимушеного скорочення тривалості робочого часу через карантин.Фото без опису

10 червня начальник відділу взаємодії з роботодавцями Хустської філії Мирослава Стрижак провела робочу зустріч з головним бухгалтером КП «Готель-Хуст» Сніжаною Томишин, яка звернулася за отриманням цієї допомоги працівниками підприємства, де у зв’язку з карантинними заходами була скорочена тривалість робочого часу. За кожну годину втраченого робочого часу наймані працівники підприємства мають право отримати допомогу із розрахунку 2/3 тарифної ставки, але у розмірі не більшому, ніж мінімальна заробітна плата.

На сьогоднішній день, низка представників малого та середнього бізнесу подали до Хустської філії документи для участі у програмі допомоги із часткового безробіття в період карантину. Договори на отримання державної підтримки були укладені із ФОП Пацкан М.А., ФОП Моргентал Н.М., ФОП Ольховик О.І., ФОП Рарич І.В., ФОП Пацкан А.А., ТзОВ «БонХуст», МПП «Нектар», ТОВ "Оздоровчий СПА-комплекс Трембіта", ДП "Санаторій "Шаян" ПрАТ "Укрпрофоздоровниця", Хустський технічний коледж ТСОУ, ТзОВ "Навчальний центр "Квадро" та інші. Найманим працівникам цих роботодавців, а це близько 150 працівників, буде частково компенсована заробітна плата.