Вебінар з роботодавцями Хустщини

Дата: 05.06.2020 08:39

03 червня 2020 року, відділом взаємодії з роботодавцями Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, був проведений інформаційний вебінар (скап-конференція) для роботодавців на тему: «Інформування роботодавців про основні умови Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину».Фото без опису

Під час першої зустрічі в такому форматі, роботодавці ознайомилися з покроковою інструкцією щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 306 від 22.04.2020, з прийняття заходів на період карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України COVID-19.

Під час зустрічі роботодавці мали змогу задати питання фахівцю центру зайнятості і отримати кваліфіковані відповіді.

Учасниками вебінару були ті роботодавці, які ще не подавали заяви на отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. В заході взяло участь 7 роботодавців.