Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Ситуація під контролем

Переглядів: 269


Завдяки невідкладним, злагодженим діям МРВ УДСНС України в Закарпатській області,  працівників медичних служб, Національної поліції,  районної та місцевої влади, станом на сьогодні, ситуацію в с.Липча вдалося стабілізувати. Так, протягом цих днів, забезпечено проведення дезинфекції вулиць села, місць масового перебування людей, оповіщення через гучномовці про заходи дотримання карантину. Також, управлінням Держпродспоживслужби  забезпечено дотримання умов посиленого режиму карантину, зокрема - зачинено всі торгівельні точки, крім продуктових магазинів та аптек, власники котрих зобов'язані проводити їх регулярну дезинфекцію. Продовжує функціонувати блокпост при в'їзді до населеного пункту, де, одночасно з вимірюванням температури тіла проїзжаючих осіб, проводиться обробка коліс автомобілів спецрозчином.
Станом на 27.05.2020, відповідно до показників медичних  працівників та в результаті проведеної інформаційно- роз'яснювальної роботи з населенням, було відібрано 14 ПЛР мазків в мешканців с.Липча, що мають виражену симптоматику, характерну для COVID-19.
28.05.2020 р. звернень до сімейних лікарів з симптомами коронавірусної інфекції від липчан не надходило.« повернутися до списку новин