Європейський Банк Реконструкції та Розвитку

Дата: 26.05.2020 10:23

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за інформаційної підтримки, запрошує українські малі та середні підприємства хімічної промисловості до участі в сірії ділових перемовин у рамках проведення торговельної місії у Турецькій Республіці, яка відбудеться 27-29 липня 2020 року у місті Стамбул.Фото без опису

Метою участі у торгівельній місії є відкриття торговельних можливостей на ринку Турецької Республіки для українських МСП хімічної промисловості, готових розпочати або розширити власний експорт шляхом встановлення прямих ділових контактів з потенційними турецькими партнерами, які будуть відібрані в індивідуальному порядку для кожного підприємства-учасника місії провідною консалтинговою та бізнес-організацією Турецької Республіки.

До участі у місії запрошуються малі та середні підприємства-виробники наступних категорій продукції: добрива та засоби догляду за рослинами, побутова та промислова хімія, косметичні засоби та інгрідієнти, фармацевтичні засоби, пластик і вироби з пластику, хімічні волокнп, фарби та покриття, синтетичні смоли, інноваційні розробки для хімічної промисловості та інша продукція згаданого сектору. Перевага надаватиметься компаніям з досвідом експорту.

Дізнатися більше можна за посиланням: https://preview.mailerlite.com/v3m0y4.

Контактна особа: Ірина Онікієнко (ionikienko@frs.org.ua)