Офіс з просування експорту України

Всі розвинуті країни світу, де є Офіс з підтримку експорту, мають відкриті он-лайн каталоги локальних експортерів. Звісно, бізнес знає і використовує даний інструмент при пошуку товарів та послуг на обраному ринку.

Для іноземного імпортера це своєрідний фільтр надійності, адже на нашу платформу потрапляють лише верифіковані компанії. До нашого Офісу надходить багато запитів від посольств, партнерських організацій та безпосередньо від імпортерів на пошук потенційних надійних партнерів в Україні. Отримуючи такий запит, в першу чергу, ми проглядаємо нашу Сорсингову платформу і дивимося чи є у нас компанії вже зареєстровані, які потенційно можуть підійти замовнику.

Заповнити профіль

Умови надання послуги

Враховуючи ризик необґрунтованої витрати ресурсів вашого бізнесу, послуга надається компаніям, які відповідають наступним критеріям:

1. Належність підприємства до суб’єктів малого, середнього або великого підприємництва згідно з частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України.
  2. Операційна діяльність протягом мінімум 2-х років.
  3. Наявність особи, що відповідає за зовнішньоекономічну діяльність із добрим володінням англійською мовою.
  4. Наявність сертифікації виробництва та/або продукції/послуг.
  5. Компанія має мати веб-сторінку/детальний сайт-візитку англійською мовою.

Послуга надається тільки українським компаніям-виробникам.

Офіс не надає послугу посередникам та консультантам.

Для додаткової інформації напишіть повідомлення на vliashenko@epo.org.ua