Позапланове засідання районної комісії ТЕБ та НС

Дата: 13.05.2020 21:25

4 травня 2020 року Урядом прийнято рішення стосовно пом'ягшення карантину, яке вступило в дію з 11 травня цього року. У зв'язку з цим, слідом за Закарпатською обласною державною адміністрацією, сьогодні, було проведено позапланове засідання районної комісії ТЕБ та НС, на якому визначено алгоритм дій та введення пом'якшувальних заходів (протокол буде додано згодом).

Разом з тим, також розглянуто звернення перевізників стосовно відновлення роботи по пасажирському перевезенню. Однак, наразі, керуючись ст.29 Закону України " Про захист населення від інфекційних хвороб", постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року 211"Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 (із змінами), вирішено утриматися від такого кроку, оскільки це є порушенням карантину та несе загрозу масового зараження людей. Контроль за дотриманням цих обмежень здійснюють працівники Національної поліції України.