З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ

Дата: 09.05.2020 16:50

9 травня- знаменна і пам'ятна дата на календарі світової історії!!! У 1945 році цей день став символом миру після багаторічно лихоліття нападів фашистських загарбників.

75 років тому завершилася найстрашніша, кровопроливна війна - Друга Світова.

Її відлуння, нажаль, чутно і по-сьогодні. Адже, забрала  десятки мільйонів життів, скалічила сотні доль. Матері доживали старість одинокими, жінки - залишилися вдовами, а діти виростали сиротами. Такої дорогої ціни вартував довгоочікуваний, жаданий мир!

І сьогодні, в цей пам'ятний день - День Перемоги, хочу уклінно подякувати захисникам рідної землі: ветеранам Другої Світової війни, їхнім сім'ям та нащадкам за велику пожертву та самовіддачу заради Батьківщини! Велике спасибі всім, хто відбудовував і підіймав країну на ноги після війни!

Зі святом вас, дорогі співвітчизники!!!

З повагою, в. о. голови Хустської районної державної адміністрації Михайло ПОПОВИЧ