День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні святкуємо вдома

8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Воодночас, звертаємо увагу про заборону проведення будь-яких масових заходів з нагоди відзначення  75-річниці Перемоги у Дрій світовій війні та інших мирних зібрань у зв'язку із загрозою поширення епідемії короновірусної інфекції COVID-19 в Україні.

При цьому також слід пам'ятати про недопущення використання забороненої символіки, в тому числі георгівської стрічки та будь-якої іншої символіки комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та про відповідальність за порушення цих заборон.