ОСОБЛИВІ УМОВИ ВІДВІДАННЯ КЛАДОВИЩ В ПОМИНАЛЬНІ ДНІ

Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації - заступника голови облдержадміністрації Ігора Шинкарюка 22.04.2020 №25 «Про заходи із протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні» (документ).

Райдержадміністраціям, міськвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам та органам місцевого самоврядування рекомендовано з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей, закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.