СЕЛЕКТОРНА НАРАДА

Сьогодні в 17.00 год. за участі  в.о. голови Хустської РДА, керівників структурних підрозділів  та окремих членів штабу відбулась селекторна нарада при в.о. голови обласної державної адміністрації по системі відеоконференц-зв'язку з розгляду питань щодо стану впровадження заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусу COVID-19, а саме:

про визначення місць, які можуть бути перепрофільовані для обсервації (ізоляції) осіб, які переміщаються через державний кордон України;

про взаємодію місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з релігійними конфесіями щодо святкування Великодних свят;

про застосування додаткових обмежень карантинних заходів у період вихіднихта всяткових днів.