СВІДОМЕ ДУХОВЕНСТВО - ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ ВІРНИКІВ

Дата: 10.04.2020 23:21

У зв'язку з наближенням Великодніх свят та зростанням ризику масових скупчень людей, сьогодні, керівником району Михайлом Поповичем було проведено конструктивну нараду за участі представників духовенства різних конфесій району (Секретар Хустської Єпархії УПЦ о. Іоан Розман,                 Архідекан Хустського деканату Мукачівської греко-католицької єпархії о. Володимир Бабич, представник РКЦ о. Олександр Сулінчак, реформаторської церкви Елемір Демеш),       Фото без опису                                                                                                     медичної галузі (Олександр Нікітін, Магдалина Караслай,), Національної Поліції (Михайло Ігнатко), СБУ (Ярослав Шоваг)   та ДСНС (Юрій Вакаров). Темою обговорення стали  альтернативні методи проведення богослужінь та освячення пасок. Працівники закладів охорони здоров'я проінформували про рівень зростання загрози масового поширення коронавірусної інфекції, Фото без описупідвищення небезпеки масового зараження.І, як стало відомо, зі слів духовенства - наразі, однозначний алгоритм дій визначено у греко-католиків: після сімейної молитви глава сім’ї освятить пасхальний кошик свяченою водою, а на даний час всі богослужіння проводяться онлайн. Інші - на стадії вироблення механізму та рекомендацій від  вищестоящого керівництва. Фото без описуВ свою чергу, силові структури наголосили, що будуть  контролювати стан дотримання карантинних заходів у посиленому режимі і ще раз закликали - храми мають бути зачинені. Беззаперечним є факт - все має робитися для безпеки людей та уникнення загострення ситуації з COVID-19.

Протокол наради буде оприлюднено згодом.Фото без опису