Хустська центральна районна лікарня імені Віцинського Остапа Петровича

Дата: 08.04.2020 11:13

Хочемо проінформувати вас, що уникнення бюрократичних перепон та процедур за рахунок надання допомоги благодійників здешевило, полегшило та в рази пришвидшило нам закупівлю всіх необхідних засобів!Фото без опису

Ми регулярно працюємо над поповненням всього необхідного для забезпечення роботи наших лікарів в умовах корона вірусу, упередження, виявлення та боротьби і цим захворюванням.

На сьогоднішній день можемо констатувати, що наш заклад один із перших в області забезпечений усім необхідним!

Тест-системи, захисні (маски, костюми одноразового та багаторазового використання, рукавички, білизна, окуляри) та дезинфікуючу засоби різних видів, медичні препарати, які іноземні фахівці визнають найбільш ефективними у протидії захворюванню, кисневі балони, апарати для скринінгу температури тіла та ін.

Все це та багато іншого уже є у нашому закладі та, в разі потреби, використовується лікарями!

Тож, принагідно, висловлюємо вдячність всім небайдужим за допомогу, а лікарям та технічному персоналу - за роботу!

І вчергове нагадуємо вам - залишайтеся вдома!

Бережіть своє здоров’я!