САМОІЗОЛЯЦІЯ ТА ДОТРИМАННЯ УМОВ КАРАНТИНУ - ОСНОВНІ ЗАХОДИ БОРОТЬБИ З ПОШИРЕННЯМ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID- 19

Дата: 29.03.2020 17:06

Саме на них поставлено головний акцент і спрямовано масштабні зусилля органів державної влади та місцевого самоврядування.
Так, сьогодні, члени тимчасового штабу протиепідемічної комісії з організаційного та оперативного вирішення питань щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції COVID -19 на території Хустського району, сформовані у декілька груп, у тому числі з медиками та працівниками Національної поліції України, провели раптові перевірки в окремих селах району : смт. Вишково, с.Велятино, с.Іза, с. Горінчево, с. Стеблівка, с. Крайниково. Це дало змогу промоніторити рівень дотримання умов карантину, проконтролювати стан ізольованих осіб, які нещодавно повернулися із-за кордону, ще раз наголосити громадянам на серйозному відношенні до ситуації, що склалася.
Будьмо свідомими та відповідальними!