Хустська районна державна адміністрація
Закарпатська область

районний штаб тимчасової протиепідемічної комісії при Хустській районній державній адміністрації для протидії поширенню корона вірусу COVID – 19.

Дата: 27.03.2020 14:38
Кількість переглядів: 188

27 березня 2020 року відбулося засідання районного штабу тимчасової протиепідемічної комісії при Хустській районній державній адміністрації для протидії поширенню корона вірусу COVID – 19.

В результаті засідання було:

• визначено телефони гарячої лінії;                                                                                                                                                                             098-81-33-426 - Калинич Михайло Михайлович

067-310-26-10 - Петровська Віталіна Василівна

• складено графік цілодобового чергування;
  • закріплено членів штабу за сільськими радами;
  • всю необхідну інформацію та  рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надано селищній та сільським  радам.