Позачергова сесія Хустської районної ради

Дата: 17.03.2020 18:54

Сьогодні 17 березня 2020 року відбулося засідання позачергової двадцять другої сесії Хустської районної ради VII скликання  під головуванням голови ради Юрія Олексійовича Іванчо та за участі в.о. голови Хустської районної державної адміністрації Михайла Мафтейовича Поповича,  депутати розглянули два нагальні питання життєдіяльності району:

1. Про посилення протиепідемічних та профілактичних заходів щодо недопущення поширення випадків COVID-19.

2. Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Хустський центр первинної медико-санітарної допомоги» Хустської районної ради Закарпатської області.

3. Різне.Фото без описуФото без опису

Відтак, заслухавши інформацію головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Хустського районного управління головного управління  Держпродспоживслужби Ільків Мар’яни Дмитрівни, лікаря –епідеміолога Хустської районної лікарні ім. Віцинського О.П. Рівіс Анжеліки Йосипівни, в.о. директора комунального некомерційного підприємства «Хустський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кекерчинь Еріки Еміліївни, та директора хустської районної філії державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України» Караслай Магдалини Михайлівни Фото без опису депутатським корпусом було прийнято рішення про виділення з районного бюджету коштів для придбання спеціальних засобів індивідуального захисту, лікарських засобів та посилення матеріально-технічної бази районних лікувальних закладів - КНП «Хустський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Хустська центральна районна лікарня імені Віцинського Остапа Петровича».

Однак, за пропозицію декількох депутатів щодо збільшення резервного фонду, який оперативно можна використати адміністрацією для боротьби з COVID-19 проголосувало всього 6 депутатів. В.о. голови Хустської РДА                  М. Попович, ще раз в кінці сесії запропонував поставити питання збільшення резервного фонду та під тиском деяких представників більшості головуючий не захотів ставити пропозицію на голосування.  Шкода, та час покаже хто правий…