ЗАХОДИ З ВІДЗНАЧЕННЯ РІЧНИЦІ КАРПАТСЬКОЇ УКРАЇНИ

Згідно з Постановою Кабміну «Про  запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020р. масові заходи відмінено. Відтак, аби запобігти поширенню вірусних захворювань на Закарпатті, традиційного обласного мітингу-реквієму до Дня відзначення 81-ї річниці проголошення Карпатської України на території Меморіального парку «Красне поле» поблизу м. Хуст – не відбудеться. Про це повідомили у Закарпатській ОДА.

«Керівники області 15 березня вшанують річницю проголошення Карпатської України покладанням квітів до пам’ятника Августину Волошину в Ужгороді та на Красному Полі», – також йдеться у повідомленні.

Власне, керівництво районутеж вшанує пам’ять оборонців Незалежності Карпатської України в історичному місці озброєного захисту, що неподалік міста над Тисою