Шевченківські дні

Дата: 06.03.2020 16:18

Фото без опису

Початок весни, пробудження , Шевченкове мудре слово – так починається березень в Україні.

Тарас Григорович – ключова особистість у формуванні національної свідомості серед української інтелігентності , а його вплив на національну культуру залишається відчутним й донині. Відтак, сьогодні вшанувати Великого Кобзаря Фото без описуприйшли представники влади району та міста, працівники структурних підрозділів, установ, організацій, засобів масової інформації.

Фото без описуУ виконанні учнів дитячих шкіл мистецтв міста та району прозвучали окремі твори Шевченка:

«Мені однаково» ( Драгівська ДШМ  - Анна Довганич)

2. «У нашім раї на землі» (школа  мистецтв м.Хуст  - Кіра Галамбіца)

3. «Вітре буйний, вітре буйний»(Драгівська ДШМ  - Анна Григулька)

4. «І досі сниться під горою» ( Стеблівської ДШМ (філія с.Липча) – Дарія Валуєва)

А вокальний дует «Росинка» (Сокриницька ДШМ ) вразив присутніх музичною композицією «Така її доля».

На завершення всі бажаючі поставили квіти до пам’ятника Кабзарю та послухали «Заповіт».

І знову переосмислюємо слова Тараса Григоровича, заклик відстоювати і цінити найголовніше –волю.Фото без опису

Фото без описуЯк сказав про нього Іван Франко «Коли б мені прийшлося одним словом схарактеризувати поезію Шевченка, то я сказав би: се поезія бажання життя. Свобідного життя, всесторонній, нічисм не опутаний розвій одиниці і цілої суспільності, цілого народу, - се ідеал Шевченка, котрому він був вірним ціле життя».