Фотоконкурс „Миттєвості сімейного життя”

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації у рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї вже традиційно проводитиме фотоконкурс Миттєвості сімейного життя

Управління праці та соціального захисту повідомляє, що департамент соціального захисту населення облдержадміністрації у рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї проводитиме фотоконкурс «Миттєвості сімейного щастя».

У фотоконкурсі можуть взяти участь фотографи-професіонали і аматори. Тематикою фотоконкурсу є зображення сім’ї та сімейних традицій. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за тематичними рубриками:

-  Народження сім’ї

-  Чекаємо на лелеку

-  Нас багато в мами й тата

-  Батьки і діти

-  Працюємо разом

-  Сімейні розваги

Кількість фоторобіт, поданих на конкурс від однієї особи, не обмежена.

За підсумками фотоконкурсу у червні буде проведена виставка фоторобіт. Переможці будуть нагороджені дипломами та подарунками.

Фотографії необхідно надсилати з підписом (назва роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, тематична рубрика, рік фотозйомки) на електронну адресу департаменту dczn-vs@ukr.net до 15 квітня 2020 року.