Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Підсумкова нарада з клубними працівниками району

Переглядів: 725

Сьогодні, естафету підведення підсумків перейняли керівники сільських клубів та будинків культури Хустщини. Під час наради, проаналізовано насичений 2019 рік,  зокрема відзначено великі зрушення у розвитку фольклору та залучення населення до збереження народних традицій нашого краю. Кульмінаційним моментом стало нагородження за підготовку сюжетів для телерубрики ,,Культурними стежками .

Крім того, для працівників сільських клубних закладів розроблено план роботи на поточний рік , та надано вичерпні методичні рекомендації.

В.о. голови Хустської РДА,  Михайло Мафтейович  Попович  відмітив значне пожвавлення роботи клубників, побажав тримати цей хороший рівень, а також висловив подяку та запевнив в особистій підтримці розвитку та відновлення фольклору нашого району, формування його туристичної привабливості.

До цього, начальник відділу культури, молоді та спорту Хустської РДА, Світлана Василівна Дзяпко додала, що цього річ, за її ініціативи стартує новий районний конкурс аматорських фольклорних колективів ,,Розусинові пацюрки”, мета якого – створення колективу при кожній сільській установі. Разом з тим, продовжуються конкурс читців ,,Мелодія слова” та конкурс обдарованих людей ,,Талант Хустщини”. А також, буде 3-тій сезон телерубрики ,,Культурними стежками”« повернутися до списку новин