Підсумкова нарада з бібліотечними працівниками району

Дата: 18.02.2020 17:19

Фото без описуВже кілька років поспіль відділом культури, молоді та спорту Хустської РДА практикується проведення обширних підсумкових нарад з працівниками сільських закладів культури. Основною метою є : підведення підсумків роботи за попередній рік, досягнення, недоліки та інновації, а також ознайомлення з планом роботи на поточний рік. Нарада проходить у формі діалогу, кожен керівник установи презентує роботу короткою доповіддю.Фото без опису

Відтак, сьогодні, у конференц-залі Хустської районної державної адміністрації відбулося жваве обговорення та аналіз бібліотечної роботи району.

Цілих дві години працівники та керівництво ділилися результатами, досвідом, багато хто здивував креативністю та активним творчим пошуком.

Фото без опису   Однак, нажаль,перепоною розвитку книгозбірень є відсутність фінансування для покращення їх матеріально-технічної Фото без описубази, перетворення у сучасні простори для комфортного дозвілля.

Разом з тим, у 2020 році заплановано втілити багато нових ідей та проектів…