Процес оптимізації медичних установ

Дата: 14.02.2020 09:46

Процес оптимізації медичних установ «наближається»Фото без опису до психіатричної лікарні с. Вільшани Хустського району

З метою мінімізації негативних наслідків від масового вивільнення, та інформування працівників, які плануються до вивільнення, про кар’єрний супровід та інші послуги, що надаються службою зайнятості, сьогодні, 12 лютого 2020 року, фахівцями Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, проведено семінар з вивільнюваними працівниками Комунального некомерційного підприємства Закарпатської обласної ради «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги с. Вільшани».

«Служба зайнятості завжди готова Вам допомогти в складній ситуації безробіття: «ми розповідаємо про наявні вакансії, проводимо спеціальні тренінги, допомагаємо пройти профорієнтаційні тести, підготувати резюме і пройти співбесіду. У службі зайнятості є власна профорієнтаційна платформа для розвитку кар’єри, а онлайн-курси та тестування  можна пройти прямо в смартфоні» - проінформувала присутніх, про нововведення служби зайнятості, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мирослава Стрижак.Фото без опису

Фахівці філії надали працівникам лікарні комплекс соціальних послуг у розв’язанні проблеми зайнятості трудового колективу у ситуації запланованого масового вивільнення, а саме: роз’яснили деякі правові питання вивільнення з метою запобігання негативним наслідкам у трудовому колективі, знятті соціальної напруги; ознайомили учасників семінару з ринком праці регіону, актуальними вакансіями, які є на даний час на ринку праці Хустщини та області, з вакансіями з високою заробітною платою по Україні, з наданням житла, з режимом роботи вахтовим методом; коротко проінформували про інші послуги, які надає служба зайнятості, у тому числі за допомогою електронних сервісів,  про можливості започаткування власної справи за рахунок державної служби зайнятості, можливість перенавчання чи отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності, ознайомили з правами та обов’язками осіб, які звертаються до служби зайнятості.

По завершенні зустрічі працівники лікарні висловили фахівцям центру зайнятості подяку за корисну інформацію та важливі роз’яснення.