Важлива інформація!

До відома батьків (законних представників) дітей з інвалідністю до 18років різної нозології.                 На виконання постанови КМУ від 27.03.2019 року № 309 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю” (зі змінами) управління соціального захисту населення Хустської районної державної адміністрації має можливість (безкоштовно) направити в реабілітаційні установи охорони здоров’я дітей інвалідів до 18 років  різної нозології для проходження реабілітаційних заходів відповідно до медичних показів.

Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я які здійснюють реабілітаційні заходи є в управлінні соціального захисту населення.

Для більш детальної інформації просимо батьків (законних представників) дітей з інвалідністю звернутися в управління кабінет № 2, контактний тел. 4-35-49.