Січнева сесія

Дата: 31.01.2020 15:19

31 січня 2020  у сесійній залі Хустської районної ради відбулося засідання двадцятої сесії   Хустської районної ради VII скликання під головуванням голови ради Юрія Олексійовича Іванчо  та за участі в.о. голови Хустської районної державної адміністрації Михайла Мафтойовича  Поповича, заступника голови Хустської районної ради Віктора Михайловича Сабадоша, керівників відділів та управлінь райдержадміністрації, представників правоохоронних органів, сільських та селищного голів, та представників засобів масової інформації.

Фото без описуВ ході роботи сесії розглянуто низку важливих для життєдіяльності району питань, затверджено ряд програм та внесено зміни до вже діючих.Фото без опису