Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Сільські голови Хустщини ділилися планами розвитку сіл з представниками служби зайнятості

Переглядів: 154

Сьогодні Хустську міськрайонну філію Закарпатського обласного центру зайнятості, з робочим візитом, відвідали голови Копашнівської та Нижньоселиської сільської ради Юрій Гангур та Іван Шоля.

У ході спілкування з директором Філії Володимиром Гуцом та заступником Філії Ольгою Майор, вони розповіли про проблеми та перспективи діяльності сільських рад, поділилися планами щодо можливостей подолання безробіття мешканцями сіл, сприяння легалізації зайнятості, можливості створення нових робочих місць Особлива увага була приділена питанню організації громадських робіт.

Директор філії наголосив, що для сільських підприємців, цікавою і корисною може стати послуга „електронного кабінету роботодавця”, за допомогою якої вони можуть заявити вакансії, переглянути резюме шукачів роботи, отримати різні консультації фахівців онлайн, у зручний час, а не приїжджаючи спеціально до районного центру.

Також в ході зустрічі сільських голів було ознайомлено і про інші інноваційні сервіси, запроваджені службою зайнятості, які можуть стати корисними і особам, які шукають роботу, і тим, хто шукає працівників, і соціальним партнерам.« повернутися до списку новин