Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

2020 - ребрендинг закладів культури

Переглядів: 636

27 січня 2020 року за ініціативою в.о. голови Хустської районної державної адміністрації, Михайла Мафтейовича Поповича, за участі начальника відділу культури,молоді та спорту Світлани Василівни Дзяпко, головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту Алли Павлівни Поп відбулася нарада з методичними працівниками відділу культури, молоді та спорту з питань координації роботи сільських закладів культури у 2020 році.

В ході обговорення, було детально проаналізовано напрацювання та позитивні зрушення у розвитку культурної сфери. Разом з тим, визначено "камені спотикання" та проблемні питання у роботі сільських установ галузі.

Тож, вирішено: у 2020 році провести ребрендинг закладів культури. Зокрема, продовжити залучення сільських книгозбірень до розвитку зеленого туризму, втілення нових форм роботи з молоддю та дорослими, створення фольклорних колективів при сільських будинках культури, запровадження волонтерського руху у підтримку культури.

Загалом відділ культури, молоді та спорту буде продовжувати шукати грантову підтримку для покращення матеріально-технічної бази та досягнення намічених цілей.« повернутися до списку новин