ОГОЛОШЕННЯ!

Зважаючи на те, що на сьогодні Китай стає головним торговим партнером України (як за обсягами експорту української продукції, так і імпорту з КНР), обговорення актуальних питань торговельно-економічного співробітництва стає нагальною необхідністю.

З метою подальшого розвитку та налагодження співробітництва українських підприємців з представниками КНР різного рівня, можливого надання консультацій та практичної допомоги з боку Посольства України в КНР, 24 січня ц.р. в ТПП України планується проведенняробочої зустрічі бізнесу з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в КНР Сергієм Олексійовичем Камишевим.

Запрошуємо взяти участь у зустрічі підприємства та організації, які мають взаємопов’язані інтереси з китайськими партнерами, або мають наміри виходу зі своєю продукцією на китайський ринок.

Реєстрація учасників здійснюється через електронні адреси ТПП України:

gov-zed@ucci.org.ua – Гордина Ольга; vk-zed@ucci.org.ua – Карпов Валерій.

Початок робочої зустрічі 24.01.2020 об 11.00 в кім.101 Торгово-промисловій палаті України.