Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Планова нарада

Переглядів: 160

Робочий тиждень у Хустській РДА розпочався із розширеної наради очільників структурних підрозділів та служб, під керівництвом  в. о. голови райдержадміністрації, Михайла Мафтейовича Поповича, за участі заступника голови районної ради Віктора Михайловича Сабадоша.

Відтак, всіх присутніх було проінформовано про розподіл функцій ліквідованих відділів, проаналізовано стан фінансування головних розпорядників коштів, питання по зменшенню податкової заборгованості.

Крім того, Михайло Мафтейович роздав низку доручень окремим підлеглим. Зокрема:

  • Заступнику начальника відділу житлово-комунального господарства,

містобудування, архітектури, інфраструктури та цивільного захисту РДА, Чопею В.П. опрацювати ліміти енергоносіїв та взяти участь у негайному виїзді у с. Сокирницю, у зв'язку з перекриттям громадянами автодороги Мукачево-Рогатин;

  • начальнику фінансового управління, Губалю І.Ю., - взяти під

особистий контроль допомогу та сприяння у вирішенні фінансових питань сільським радам, котрі цього потребують, а також, у найкоротший термін завершити бюджетні питання головних розпорядників коштів;

А Віктор Михайлович наголосив, що 28 січня поточного року

заплановано проведення засідання чергової сесії Хустської районної ради, у зв'язку з чим, необхідно вчасно надати матеріали тим, чиї питання потребують розгляду та затвердження.

Крім того, керівник апарату, Віталіна Василівна Петровська, нагадала

колегам про початок подачі декларацій за 2019 рік та нагальність проходження курсів підвищення кваліфікації протягом 2020.

Також обговорено поточну роботу кожного відділу, визначено

пріоритети на найближчий час.

 « повернутися до списку новин