Олександрівські активісти

20 січня 2020 року о 9.00 год.  активістами з села Олександрівка було перекрито дорогу державного значення  „Мукачево- Рогатин в селі Сокирниця, та висунуто вимогу, щодо негайного прийняття рішення по ремонту дорожнього покриття в їхньому населеному пункті. На зустріч виїхав в.о. голови Хустської районної державної адміністрації Михайло Мафтейович Попович та заступник начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації Василь Пантелеймонович Чопей. Заслухавши протестувальників, Михайло Мафтейович  роз’яснив алгоритм дій та закликав до розблокування автошляху.  Однак мітингувальники проігнорували сказане,  і вдалися до більш кардинальних дій – близько 12.00 години змінили місце своєї локації та створили перешкоду для просування транспортних засобів при в’їзді в місто Хуст (перед мостом на р. Ріка)

В той же час , Михайло Мафтейович в телефонному режимі зв’язався з в.о. голови Обласної державної адміністрації,  Олексієм Олександровичем Гетманенко, та домовився про конструктивний діалог для пошуку шляхів виходу з даної ситуації. Про заплановану зустріч проінформував активістів, і вже сьогодні разом з ними о 17.00 годині буде на прийомі у керівника області.