Нарада керівництва, щодо змін у структурі управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації.

Дата: 13.01.2020 17:04

У зв’язку із змінами,у структурі управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Хустської районної державної адміністрації 10 січня поточного року, керівництвом було ініційовано проведення наради для врегулювання та систематизації діяльності новостворених, реорганізованих структурних одиниць, у відповідності до чинного законодавства.

Під головуванням в.о. голови Хустської РДА, Михайла Поповича, за участі спеціалістів та начальника управління Державної казначейської служби України у Хустському районі, Маєра В. І., спеціалістів та начальника фінансового управління райдержадміністрації Губаля І. Ю., а також безпосередньо керівників, задіяних у вище згаданий процес відділів, пройшло обговорення всіх нагальних проблем та визначено послідовність і терміни подальших дій.