У 2020 РОЦІ В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮЄ ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА СЛУЖБА

Дата: 20.12.2019 11:08

На черговому засіданні Уряду 18 грудня  було схвалено ініційовану Міністерством соціальної політики України постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання Державної соціальної служби України”, що дає можливість розпочати її роботу у 2020 році.

Як зазначила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська, Уряд затвердив Положення про Державну соціальну службу України.

За словами очільниці відомства, Державна соціальна служба буде відповідати за реалізацію державної політики у сфері контролю за наданням соціальних виплат, додержанням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки.

„Служба стане цивілізованим та прогресивним інструментом для того, щоб усі були переконані, що допомогу отримують ті, хто потребують, і що кошти соціальної сфери не є предметом для шахрайства та маніпуляцій.”, – підкреслила Юлія Соколовська.

Міністр соціальної політики запевнила, що запровадження дієвого контролю з боку держави дозволить посилити адресність державних виплат та надавати їх найбільш незахищеним верствам населення.

„Професійній Державній соціальній службі бути!” – резюмувала Юлія Соколовська.