Привітання з Днем адвокатури України!

Картинки по запросу з днем адвокатури рдаШановні адвокати! У наш час Ви несе на собі підвищену відповідальність у захисті прав та свобод громадян, його праця є надзвичайно важливою як для суспільства в цілому, так і для кожної окремої людини, права якої було порушено.

Бажаю Вам успіху та наснаги у роботі, щоб Ваша праця завжди була вшанованою і оціненою суспільством, нових професійних звершень, відданості, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі – справі захисту конституційних прав і свобод громадянина, забезпечення кожної людини кваліфікованою правовою допомогою. Мудрості Вам, витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості і непохитності, вірності ідеалам правди.

Нехай Ваш професіоналізм, компетентність, послідовність та рішучість стануть запорукою плідної роботи, зразком служіння благородній меті – становленню та розвитку Української держави.

в.о. голови Хустської РДА

Михайло Попович