З Днем працівника державної виконавчої служби!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби!

Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, оскільки потребує виняткового професіоналізму та надзвичайної відданості справі. Від компетентності, сумлінності та неупередженості державних виконавців залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень, а відтак – забезпечення дотримання прав та свобод громадян. Переконаний, що всі працівники державної виконавчої служби й надалі гідно служитимуть інтересам України та її громадянам. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені довірою і повагою жителів району.

Бажаю вам високого професіоналізму, плідної праці, успіхів у цій нелегкій справі, міцного здоров’я, мирного неба, родинного щастя, добра та благополуччя!

в.о. голови райдержадміністрації
Михайло Попович