Засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Дата: 11.12.2019 09:33

Фото без опису10 грудня в малому залі Хустської райдержадміністрації відбулося  засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

На засіданні було розглянуто актуальні питання правової освіти населення району.

Зокрема,  заслухали звіт про правоосвітню роботу   відділу культури та освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації, що проводились ними протягом IV кварталу. Також,  Хустський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги відзвітував про стан реалізації в Хустському районі правопросвітницького поекту "Я МАЮ ПРАВО".

За результатами МКМР з правої освіти населення Хустського району винесено протокольне рішення, яким інформацію доповідачів прийнято до уваги, а членам ради надано доручення надалі проводити активну правоосвітню роботу на території Хустського району.