Відбулася арт-зустріч „Світ не такий страшний коли є театр" до 60-ти річчя Хустського народного аматорського театру ім. Всеволода Майданного

Світлина від Метода Кабінета.28 листопада в малому залі Хустської РДА відбулася арт-зустріч „Світ не такий страшний коли є театр" до 60-ти річчя Хустського народного аматорського театру ім. Всеволода Майданного, на якій були присутні ветерани, учасники та шанувальники театрально мистецтва, щоб долучитися до джерела духовної наснаги, ім`я якому - театр.

В заході демонструвались відеоролики "З літопису театру" та "Сьогодення театру"Світлина від Метода Кабінета.

Учасники та ветерани були нагородженні грамотами та статуетками за вагомий особистий внесок у розвиток аматорського театрального мистецтва та з нагоди 60-ти річчя заснування народного театру ім. Вс. Майданного. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері.