Оголошення про проведення розгляду тпропозицій у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту

Хустська районна державна адміністрація оголошує про проведення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування  за межами населеного пункту на території Хустської міської ради, Закарпатської області.

Бажаючі подати свої пропозиції або ознайомитися з оригіналами документів можуть звернутися до Хустської районної державної адміністрації, зателефонувати за номером: (03142) 5-21-75 або надіслати електронного листа на адресу : khustrda@carpathia.gov.ua, протягом 10 днів.

02 грудня 2019 року об одинадцятій годині у адмінприміщенні районної державної адміністрації за адресою м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.