Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Хустський професійний ліцей відкрив двері випускникам шкіл

Переглядів: 162

Хустський професійний ліцей відкрив двері випускникам шкіл

 

З метою сприяння професійному самовизначенню учнів загальноосвітніх шкіл, формування мотивації у виборі тієї чи іншої робітничої професії, 27 листопада фахівцями відділу активної підтримки безробітних Хустською міськрайонною філією Закарпатського обласного центру зайнятості проведено день відкритих дверей хустського професійного лійею для учнів 9-11 класів  Кривської, Боронявської шкіл та Хустського навчально-виховного комплексу 1

Цікаво та захопливо, з допомогою відеоматеріалів презентували навчальний заклад заступник директора з навчально-виробничої роботи Хустського професійного ліцею Волощук М.О. та старший майстер Слодовнік А.О, розповіли про підготовку фахівців із 6 спеціальностей:

  •  штукатур;лицювальник-плиточник; маляр;
  • монтажник санітарно-технічних систем; електрогазозварник;
  • слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; рихтувальник кузовів;
  • монтажник гіпсокартонних конструкцій; штукатур; маляр;
  • електрогазозварник;
  • слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

       Презентуючи роботу навчального закладу, представники Хустського професійного ліцею звернули увагу на його переваги, а саме: стислі терміни навчання, максимальне врахування вимог роботодавців, сучасну матеріально-технічну базу та впровадження новітніх технологій, комфортну атмосферу. Школярі відвідали майстерні виробничого навчання і кабінети професійно-теоретичної підготовки.  

Наприкінці заходу всі учні отримали інформаційні буклети навчального закладу. Всі були задоволені такою зустріччю, переконалися, що, обираючи професію, необхідно обов’язково врахувати свої нахили, здібності, особисті та суспільні інтереси, зрозуміли, що значення професії у житті людини залежить не стільки від характеру роботи, скільки від того, як до нього ставиться сама людина, наскільки професія відповідає її запитам і можливостям.

 

У заході прийняло участь 68 учнів. « повернутися до списку новин