ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХУСТЩИНИ!

Сьогодні, 21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи в цей день всі ми  повинні вшанувати патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низько вклоняюсь героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.

Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам!

в.о. голови Хустської РДА

МИХАЙЛО ПОПОВИЧ