Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Відбувся мітинг-реквієму з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Переглядів: 136

День Гідності та Свободи – в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Святий наш обов’язок у цей день – згадати всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу.
У їх когорті – герої Небесної сотні та українські вояки, котрі загинули під час антитерористичної операції на сході України. Це ті молоді патріоти України, які боролися за честь, справедливість та гідність українського народу. Ми не повинні, не маємо права забути про це і нехай їхня жертовність не стане даремною. Герої сьогодення поклали свої голови за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь.

Сьогодні відбувся мітинг-реквієму  з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. У заході взяли участь керівництво району та міста, працівники установ та організацій, депутати районної та місцевих рад, громадськість, учасники АТО.

Завершився захід покладанням вінків та квітів до пам’ятника  Героїв Небесної Сотні.

Небесна сотня стоїть перед Божим Престолом і буде повіки опікуватися долею України. Кожному потрібно пам’ятати про них: вони були і за що боролись, у що вірили, задля чого померли.« повернутися до списку новин