ІГОР БОНДАРЕНКО ДАВ ЗМІСТОВНЕ ІНТЕРВ’Ю ПАРЛАМЕНТСЬКІЙ ГАЗЕТІ «ГОЛОС УКРАЇНИ»

Що матиме Закарпаття від реалізації Державної програми  розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки, які досягнення з ремонту доріг за останні три місяці, грудневі вибори в ОТГ, яка доля Боржави та аеропорту «Ужгород» та які плани з розвитку туризму – актуальні питання, які прозвучали під час інтерв’ю власкора «Голосу України» Василя Нитки з головою Закарпатської ОДА Ігорем Бондаренком сьогодні, 7 листопада.

Також йшлося про мільйонні зростання надходжень від митниці і хто «ворожить», чи легко дотримуватися цитати «Бюджет Закарпаття пиляти не дам», про залучені інвестиції, проблеми в лісовій галузі, безробіття у селах, стосунки з мерами міст обласного значення та Солотвинський солерудник, проблеми якого виходять за межі України…

Незабаром цікавий діалог буде опублікований у газеті Верховної Ради України  на її сайті http://www.golos.com.ua/.