Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури

Переглядів: 628

9 листопада 2019 року, у державі відзначають свято -  Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

 Напередодні професійного свята в приміщенні Хустської районної державної адміністрації  відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури, де зібралися працівники благородної і почесної професії Хустського району,  які гордо несуть та прославляють українську культуру в світі.

Щиросердно привітали присутніх зі святом, побажали усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги  і особистого щастя в.о.голови Хустської РДА Михайло Попович, заступник голови Хустської районної ради Віктор Сабадош та начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Дзяпко.

Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії  традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, а також відділ культури Хустської РДА вручив пам’ятні сувеніри й подарункові сертифікати.

 Щорічно,   працівники культури та майстри народного мистецтва району обирають всласника найвищої нагороди -  „Гордість культури". Неабиякою несподіванкою стало те, що спільним рішенням  працівників даною  нагородою відзначили керівника, наставника, начальника відділу культури Світлану Дзяпко.   

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району.« повернутися до списку новин