Районний семінар-тренінг для молодих педагогів "Професійне самовдосконалення"

Відбувся педагогічний тренінг для молодих педагогів району "Педагогічне самоврядування або "Я крокую до майстерності".

Мета: сформувати у молодого педагога впевненість у виборі професії, стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень, активізувати творчий потенціал кожного з молодих спеціалістів.

За допомогою тренінгу для молодих педагогів було створено умови, в яких вони максимально зможуть наблизитися до педагогічної майстерності. Використано, в основному рольові вправи та ігри, за допомогою яких цчасники тренінгу змогли програти ті проблеми і ситуації, які виникають у процесі роботи.

Така форма методичної роботи як педагогічний тренінг сприяє прискоренню професійної адаптації молодих спеціалістів, розвиває вміння самопрезентації, формує позитивну самооцінку і усвідомлення унікальності особистості кожного.