Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили питання про інфекційної захворюваності на кір дітей, які відвідують Монастирецький НВК. Станом на  04.11.2019 року всього захворіло 25 дітей, до Хустської районної лікарні в інфекційне відділення хворі не госпіталізувались та знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Комісія заслухала інформацію та вирішила з метою своєчасної організації комплексу протиепідемічних заходів, зменшення тривалості епідемії кору та попередження масового поширення захворювання, призупинити навчально-виховний процес в НВК терміном до 17 листопада 2019 року.