Благодійна акція!
У рамках методичних заходів для педагогів Хустського району, проведених у жовтні 2019 року, а саме: семінару-практикуму вихователів молодших і середніх груп ЗДО «Креативність і творче сприйняття засобами використання нетрадиційних технік зображення», Mikro-EdCamp для вчителів математики, інформатики, фізики, української мови та літератури «Сучасні сервіси для вчителів ЗЗСО», «педагогічної майстерні» для вчителів зарубіжної літератури району «STEM-школа – новітня форма організації освітнього процесу.
Застосування елементів STEM-технології на уроках зарубіжної літератури», проведено благодійну акцію, метою якої є збір коштів для онкохворих дітей, які потребують допомоги: Легача Василя, учня 7 класу Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст., та Вовчка Василя, мешканця с. Сокирниця Хустського району. Учасниками вищевказаних заходів зібрано та перераховано 10602 грн. на розрахункові рахунки ( картки Приватбанку: 5168 7422 0377 1625 – Вовчок Наталія, 5168 7427 2883 6770 – Дворниченко Світлана).
Бажаючі можуть долучитися до цієї акції та перерахувати кошти самостійно.
Просимо відгукнутися всіх небайдужих до чужого горя.