GO EU для легкої промисловості: відкрито реєстрацію у Торгову місію до Данії 2020!

Дата: 01.11.2019 11:16

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, запрошує українські малі та середні підприємства у секторі легкої промисловості зареєструватися на конкурсний відбір для участі у Торговій місії до Данії, яка відбудеться 2-5 березня 2020 року у м. Горсенс та м. Копенгаген, за підтримки Офісу з просування експорту України та Асоціації «Укрлегпром».

Торгова місія орієнтована на виробників одягу, які працюють на давальницькій сировині та мають досвід пошиття дитячого одягу, верхнього одягу, одягу з трикотажу, спецодягу та корпоративного одягу.

До бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору буде обрано 12 компаній, які отримають наступні послуги:

• Індивідуально організовані бізнес-зустрічі з потенційними партнерами в двох містах Данії, заплановані іноземним консультантом;

• Промоцію послуг компанії на ринку Данії;

• Вивчення трендів та аналіз торгових можливостей на таргетованому ринку.

Вищезазначені послуги фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та організовуються ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

Зареєструватись та дізнатися більше про умови участі у торговій місії до Данії можна за посиланням:? https://preview.mailerlite.com/l1b4k6

Реєстрація триває до 20 листопада 2019 року включно.

Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР

Більше про торгові місії, виставки -  дослідження ринку - освітні можливості для МСБ тут: http://m.me/export4sme