Ігор Бондаренко відкрив у Хусті реконструйований стадіон «Карпати»

Дата: 21.10.2019 08:41

У неділю, 20 жовтня, голова обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко взяв участь у відкритті реконструйованого стадіону «Карпати» та вболівав за команду ФК «Хуст», яка провела товариський поєдинок з ветеранами ФК «Динамо» Київ.

Перед початком матчу Ігор Самійлович від імені Президента України привітав учасників свята.

– Без сумніву, здоров’я нації закладається фізичною культурою та фізичним вихованням, а спортивні досягнення свідчать про силу та могутність нашої держави, – підкреслив Ігор Бондаренко. – Саме тому, в зоні постійної уваги держави є об’єкти спортивної інфраструктури. Відкриття цього чудового об’єкту є яскравим прикладом співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на благо закарпатців.

Відтак, очільник області подякував всім причетним до розбудови цього спорткомплексу, зокрема, народним депутатам України Валерію Лунченку та Івану Крульку, міському голові Хуста Володимиру Кащуку, які спільними зусиллями домоглися покращення спортивної інфраструктури столиці Карпатської України.

З нагоди свята Ігор Бондаренко також вручив грамоти обласної державної адміністрації спортсменам та організаторам заходу.